O mnie

what-is-the-correct-order-to-watch-the-paranormal-activity-movies-1 Moja pasja, mój pomysł
Kim jestem? Osobą, która lubi się bać… ale w takim pozytywnym znaczeniu. Nie podejmuję działań na krawędzi, bo nie o ryzyko mi chodzi. Lubię za to opowieści, czy to napisane, opowiedziane, czy wyreżyserowane, które budzą dreszczyk emocji.
Miejsce stworzone dla Ciebie i mnie
Nie jestem sam. Wiem, że takich osób jak ja, jest znacznie więcej. Że społeczność miłośników horrorów i strasznych opowieści to całkiem spora grupa osób. Pomyślałem więc sobie, że fajnie byłoby zebrać je w jednym miejscu. Bo czymże jest pasja, jeśli nie można dzielić się nią z innymi osobami? Najwięcej frajdy daje spotkanie drugiej osoby, która, tak jak my, jest pozytywnie zakręcona na punkcie konkretnego tematu. I moja strona taka właśnie jest. Ma na celu stworzenie platformy spotkań tych, którzy po prostu lubią dreszczyk grozy.7227850-3
Co proponuję? Nie tylko horrory. Te, choć są oczywiście klasyką w wywoływaniu dreszczy, pozostawiają pewną lukę. A doskonale wypełniają ją tak zwane creepypasty. Co to takiego? Są to krótkie opowiadania krążące w sieci, których celem jest jedno – wywołać strach u czytelnika. Jeśli też lubisz się bać, z pewnością wiesz już o co chodzi. Ja na te opowiadania trafiłem całkiem przypadkowo. I przyznam, zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Pomyślałem sobie wtedy, że może kiedyś sam stworzę taką opowieść. Zapewniam Cię więc, że ze mną nie będziesz się nudzić.
Tu proponuję zdjęcie tajemniczej, przerażającej postaci
7461393-3Dlaczego lubię się bać?
Dlaczego właśnie horrory i creepypasty? Ponieważ literatura czy sztuka filmowa, w której nie ma choć odrobiny grozy zwyczajnie mnie nudzą. Nie lubię ballad, romansów, wierszy, gdy nie ma w nich czegoś co wywołuje dreszczyk emocji. Czy to normalne? Jak najbardziej. Jak każdy człowiek noszę w sobie potrzebę bezpieczeństwa. Ale też, jak wielu, lubię wyjść nieco poza sferę komfortu i przez chwilę zwyczajnie się bać. Nie jest to zjawisko odbiegające od normy, ale zupełnie naturalne. Czytając opowiadania czy oglądając filmy wciąż jestem bezpieczny, a zarazem przeżywam przygody, które zabierają mnie w podróż po innym świecie. Dzięki nim mam wrażenie, jakbym żył wielokrotnie, a moje życie stawało się ciekawsze i bogatsze.
Zapraszam więc na moją stronę. Jestem przekonany, że nie będziesz się tutaj nudzić. Znajdziesz na niej odpowiedź na własne potrzeby, by od czasu do czasu przeżyć coś niezapomnianego. A może znajdziesz też inspirację, by samemu zacząć tworzyć?