Popularne Creepypasty

Straszne historie nie są wymysłem internetu i tak naprawdę rs_slenderman-2-b14005a9-15ee-4522-94f7-c8d0aa52784fprzekazywane były jak świat długi i szeroki już od wieków. Ludzie teoretycznie nie lubią się bać, ale mimo tego właśnie takie różne historie dość chętnie przekazują. Natomiast wraz z rozwojem sieci od kilku lat funkcjonuje już pojęcie Creepypasta, które odnosi się właśnie do strasznych historii, które mają być przekazywane właśnie za pośrednictwem sieci. Przez kilka lat ten dziwny pomysł rzeczywiście się przyjął i obecnie zobaczymy już, że creepasty dotyczą nas bardzo mocno i coraz częściej można się z nimi spotkać a pomysłów na straszne historie nie brakuje. Praktycznie taką historyjkę może wymyśleć każdy internauta i zacząć ją przekazywać dalej, ale czy creepypasta rzeczywiście się sprawdzi i stanie się hitem tego prawdopodobnie się nie do wiemy, jeśli się tym tematem bliżej nie zainteresujemy. Warto jednak, ponieważ tak naprawdę samo pojęcie creepypast zaczęło się fajnie sprawdzać.

Przerażające postacie ze szminką na ustach

Okazuje się, że przerażające postacie z horrorów bardzo często mają wyraźnie podkreśloną twarz. Na ich ustach może pojawiać się szminka. To charakterystyczny element, dlatego możecie również zajrzeć na stronę studioaniolow.pl, gdzie znajdziecie kilka ciekawych informacji o tym jakie szminki dobrze się sprawdzają i które sprawią, że usta uda się idealnie podkreślić. Możliwe, że będzie to dla Was przyczynek, który potem uda się wykorzystać przy stworzeniu nowej strasznej creppypasty, którą w sieci będziecie dalej przekazywać. To bez wątpienia ciekawy temat, z którym również dobrze będzie się zapoznać.

Najbardziej popularne creepypastyscary-movies-the-ring-1351686471-view-0

Tak jak powiedzieliśmy creepypasty praktycznie każdy będzie mógł sobie stworzyć, ale niestety nie każdy będzie w stanie zdobyć sobie taką pozycję w sieci jak Ci, którzy tworzą te najbardziej znane historie jakie do tej pory się pojawiły. I właśnie te najbardziej popularne chcemy tutaj przywołać wskazują na ich fenomem. W sieci bowiem praktycznie każdy już o nich słyszał i budzą one ogromne zainteresowanie.
Jeff The Killer
ghosts2To chyba taka postać, która będzie klasyką, jeśli chodzi o creepypasty i dlatego od tego będziemy zaczynać. Opowieść ma dłuższą fabułę, ale w skrócie można powiedzieć, że to historia nastolatka, który z rodziną przeprowadza się do nowego miejsca zamieszkania i tam staje się adresatem ataków ze strony rówieśników. Zaczynają się oni nad nim znęcać, dlatego chłopak zaczyna szaleć i nie może sobie poradzić ze sobą. Po tym jak inni się na nim znęcali ostatecznie oszalał spalił sobie powieki następnie wyciął na twarzy uśmiech i rozpoczął mordowanie swojej rodziny nożem, potem miał przejść do innych ludzi. Chodzi więc po domach i zabija kolejnych nastolatków mówić im: Idź Spać.
Slender Man
Postać Slender Man’a to historia, która zaczęła żyć swoim życiem w sieci już kilka lat temu. To jedna z bardziej znanych creepypast. To opowieść, która traktuje na temat bardzo wysokiego mężczyzny, który jest szczupły i nie ma twarzy. W nocy pojawia się w lasach, gdzie są dzieci bez opieki rodziców i je porywa. Historia Slender Man’a zakłada, że to postać, która pojawia się z Nienacka w momencie, gdy nikt się go nie spodziewa. Ma budzić przerażenie wśród dzieci. Pojawia się jako postać bardzo szczupła, która nosi czarny garnitur i sięga do 4 metrów wzrostu. Jest zdolny rozciągać swoje kończyny w taki sposób, że żaden człowiek nie będzie w stanie tak tego zrobić.
Puk
Do Creepypast zaliczyć należy również najkrótszą straszną historię na świecie określoną jednym słowem Puk. Obecnie funkcjonuje ona jako Creepypast, ale tak naprawdę powstała już kilka lat po II wojnie światowej. To jedynie dwa zdania, które jednak same w sobie budzą przerażenie: Ostatni człowieka na świecie siedzi w stworzonym prowizorycznym pokoiku… nagle słyszy pukanie do drzwi. Tak się kończy dwuzdaniowa historia z którą każdy zostaje sam i może sam interpretować co dalej się działo.
Creepypasty obecnie tworzone są setkami, każdy liczy na to, że ta jego straszna historia okaże się rzeczywiście wyjątkowa i będzie w stanie zachwycić czytelników i doprowadzi do tego, że się wystraszą. Tak naprawdę trudno się tego spodziewać, ponieważ o przerażającą historię będzie bardzo ciężko.