Gry na postawie Creepypast

Mimo, że pojęcie creepypast pojawiło się pierwszy raz mniej niż 22058_410 lat temu to jednak dość szybko zaczęło budzić bardzo duże zainteresowanie i często się z nim spotykaliśmy. Między innymi właśnie dlatego obecnie creepypasty tworzone są całymi setkami szczególnie przez osoby, które liczą na to, że ze swoją pomysłowością również będą w stanie zaistnieć w sieci. Sprawa nie jest prosta, ale nadal musimy pamiętać, że te creepypasty, które świetnie się przyjęły i stały się hitem mają swoje kontynuacje między innymi w formie gier jakie się pojawiają i nawiązują do takiej tematyki. Tego typu niewielkich gierek mamy coraz więcej i coraz częściej będzie można się z nimi spotkać. Trzeba sobie powiedzieć, że w tym momencie właśnie w przypadku gier opartych o creepypasty mamy kilka ciekawych propozycji. Zainteresowanie tego typu grami jest rzeczywiście spore a to również sprawia, że twórcy mini gierek online również chętnie podejmują właśnie ten temat.

Gry w oparciu o Creepypasty53fvuletta8

Najlepszym przykładem na jaki będzie można wskazać będzie oczywiście Slender Man, który staje się podstawą do wielu pojawiających się niewielkich sieciowych gierek. Postać szczupłego mężczyzny porywającego dzieci z lasu, gdy są tam bez rodziców mogłaby się wydawać bardzo prostą, by w ogóle było tam coś strasznego a jednak jest tak, że to właśnie tak prosta historia stała się prawdziwym hitem, gdy chodzi o creepypasty i trudno sobie wyobrazić historię krótkich strasznych historii bez tego prostego pomysłu. Twórcy gier chcą to wykorzystywać i w oparciu o historię Slender Man przygotowane zostały różne propozycje rozgrywek. Między innymi są tam przykłady gier sieciowych, które mają prostą formę i nie są szczególnie rozbudowane, ale oprócz tego pojawiają się także nieco bardziej rozbudowane gry, w tym produkcja przygotowywana pod kątem PC a więc Slender: The Eight Pages.

qz9vppquq8gRóżne propozycje niewielkich gier

Większosć tych gierek, które oparte zostają właśnie o creepypasty to krótkie gry, które nie mają rozbudowanej fabuły. Założenie producentów jest tutaj bardzo proste. skoro creepypasty jak się mówi są prostymi, krótkimi historiami to także gry, które mają się o nie opierać również powinny mieć taką właśnie formę i tak są tworzone. Te większe produkcje typowo pod PC na razie się nieliczne. Wśród tych większych produkcji wymienić można jeszcze Serię SCP, która ma już kilka elementów i traktowana jest jako taka, która będzie prawdziwą klasyką, gdy chodzi o gry o charakterze horrorów. Niezależnie od tego nadal są to wyjątki. Większość niewielkich gier oparty między innymi o postać Jeff the Killer to typowe gry przeglądarkowe.
Creepypasty z założenia są historiami przekazywanymi w sieci między jej użytkownikami i jak się wydaje zdecydowana większość użytkowników sieci, którzy chętnie wchodzą w takie relacje w internecie korzysta właśnie z gier online, które są proste w swojej formie. Dość szybko się kończą i nie wymagają takiego zaangażowania czasowego. To wszystko ma istotny wpływ na to jak traktuje się gry oparte o creepypasty. Dodatkowo należy pamiętać, że większość tych postaci oraz historii nie ma rozbudowanej fabuły, dlatego tak naprawdę bardzo trudno będzie sobie z tym jakoś poradzić, by zbudować szerszą fabułę i to również wpływa na to, żę te gierki muszą być niewielkie, nie ma tutaj bowiem takich opcji, by je jakoś znacząco rozbudować. Dla tych, którzy pasjonują się tymi krótkimi horrorami w sieci nie stanowi to jednak jak się zdaje wielkiego problemu.